Wisefab on rohkem kui kümne aastase tegutsemisaja jooksul peamiselt keskendunud professionaalses autospordis kasutatavate vedrustuslahenduste arendamisele ning tootmisele, pakkudes terviklahendusi nii drifti, ralli kui ka ringraja autodele. Senise töö tulemusena oleme saavutanud oma valdkonnas märkimisväärse positsiooni ning tuntuse mis annab meile enesekindlust uute toodete planeerimisel ning arendamisel.
Otsime oma meeskonda uusi kolleege, kes on valmis ühise eesmärgi nimel pingutama. Omalt poolt pakume arenevat ja arendavat keskkonda, kus enda teadmised ja oskused viia järgmisele tasemele. Meeldivat seltskonda, toredaid meeskonnaüritusi ning konkurentsivõimelist palka.

Ootame kandideerima järgmisele ametikohale:

CNC operaator-seadistaja

Töö kirjeldus

  • Trei ja frees detailide tootmine vastavalt joonistele ja tootmisplaanile
  • Lõikeriistade kontroll, vahetamine ja tellimine
  • Seadmete tehnilised hooldused vastavalt graafikule
  • Vajadusel töötlemisprogrammis muudatuste tegemine ja uute programmide koostamine
  • Valmistoodangu kvaliteedikontroll
  • Töö koosneb nii tootearendusest kui ka seeriatootmisest

Ootused kandidaadile

  • Huvi antud valdkonna vastu
  • Tehniline taip, initsiatiivikus, iseseisvus
  • Valmisolek töötada vahetustega ja liikuva töögraafiku alusel
  • Jooniste lugemise oskus
  • Erialane kutseharidus või töökogemus sarnasel ametikohal
  • Teadmised metallide töötlemisest

Kasuks tuleb

  • Varasem kokkupuude CNC pinkidega
  • Varasem metallitöö kogemus
  • Huvi motorspordi vastu

Ettevõte pakub

  • Häid töökaaslasi ja põnevaid ühisüritusi
  • Häid ja kaasaegseid töötingimusi
  • Arendavaid ja väljakutseid pakkuvaid tööülesandeid
  • Väljaõpet tööpinkidel töötamiseks
  • Vahetustega tööd
  • Vähe glamuuri ja palju praktilisi lahendusi

Omalt poolt pakume

  • Esmast väljaõpet tööpinkidel töötamiseks
  • Paindlik tööaeg - võimalus töötada kooli kõrvalt

 Kirjutame meile lühikene motivatsioonikiri ning võimalusel lisa CV

Lisainfo telefonil: 56905305 või career@wisefab.com